RM Gastro Плита SP 740 G

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 117260144
Отправка с 09 июня 2026100 582 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Газова плита SP 740 G оснащена 2 чавунними конфорками. Плита виготовлена з нержавіючої сталі, що робить її стійкою до механічних пошкоджень і легкою у догляді.
У складі плити розміщені два пальники: один потужністю 4,5 кВт, а інший - 7,5 кВт, що забезпечує швидке та ефективне приготування будь-яких страв.
Чавунні решітки на пальниках дозволяють безпечно розміщувати великі посудини на плиті, забезпечуючи стабільність та комфорт під час приготування.
Розміщується на відкритій знизу нейтральній тумбі, до якої за бажанням можна замовити дверцята.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 117260144 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 39 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Кількість комфорок | 2 |
| Мощность | 12 кВт |
| Підключення тип | газ |
| Тип | Плити |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 100 582 ₴
