Газова плита SP 708 G оснащена 6 чавунними конфорками. Плита виготовлена з нержавіючої сталі, що робить її стійкою до механічних пошкоджень і легкою у догляді.
У складі плити розміщені пальники: 4х 7,5 кВт, 2х 4,5 кВт, що забезпечує швидке та ефективне приготування будь-яких страв.
Чавунні решітки на пальниках дозволяють безпечно розміщувати великі посудини на плиті, забезпечуючи стабільність та комфорт під час приготування.
Плита газова для настільного застосування або застосування у «мостовій» системі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 117260476 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 76,3 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Кількість комфорок | 6 |
| Мощность | 39 кВт |
| Підключення тип | газ |
| Тип | Плити |
| Ширина | 1200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 205 212 ₴


Отправка с 11 июня 2026