Піч для піци P12 L - це пристрій, який відмінно підійде як в піцеріях, так і в барах і ресторанах. Піч оснащена двома камерами з роздільним керуванням. У кожному відсіку є верхній і нижній нагрівач, верхній і нижній термостат, індивідуальне освітлення.
Функції верхнього і нижнього нагрівальних елементів з окремим регулюванням дозволяють налаштувати процес випікання під індивідуальні переваги, забезпечуючи ідеальний смак і консистенцію страви.
Виробники RM забезпечили найвищий захист від втрати тепла всередині камери. Піч оснащена регульованим паровідводом, що допомагає уникнути конденсації вологи всередині камери. Для постійного контролю піч обладнана термометром, що дозволяє зчитувати температуру в камері.
Основні характеристики:
- Місткість: 12x піци Ø 330 мм
- Внутрішній розмір: 2x 700x1050х150 мм
- Верхній та нижній нагрів регулюються окремо
- Верхня і нижня шамотні плити
- Термометр
- Освітлення камери
- Камера повністю виготовлена з нержавіючої сталі
- Регульований вихід пари
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Производитель | RM Gastro |
| Количество уровней | 2 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 104201255 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 211,1 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 763 мм |
| Глубина | 835 мм |
| Мощность | 16 кВт |
| Призначення печей | Пекарські |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Печі для піци |
| Ширина | 1305 мм |
Информация для заказа
- Цена: 265 330 ₴


Отправка с 09 июня 2026