RM Gastro Піч для піци FP 66 R

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 104200020
Отправка с 09 июня 202643 932 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Піч для піци FP 66 R - пристрій виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі, що робить його стійким до механічних пошкоджень і простим у догляді. Піч оснащена двома камерами з роздільним керуванням. У кожному відсіку є верхній і нижній нагрівач.
Піч має ручне управління, що гарантує точний вибір параметрів в залежності від страви, що готується. Піч для піци має окремий таймер для кожної камери в діапазоні 0 - 15 хвилин.
Основні характеристики:
- внутрішній розмір: 2х 410 мм x 370 мм x 90 мм,
- місткість: 2х Ø35мм,
- поверхня для випікання печі для піци виготовлена шамотної плити,
- ручне керування,
- окремий таймер для кожної камери.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Производитель | RM Gastro |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 104200020 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 28,7кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 380 мм |
| Глубина | 497 мм |
| Мощность | 2,7 кВт |
| Призначення печей | Пекарські |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Печі для піци |
| Ширина | 550 мм |
| Основные | |
| Количество уровней | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 43 932 ₴
