RM Gastro Піч для піци FP 38 RS

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 104200105
Отправка с 09 июня 202646 822 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Піч для піци FP 38 RS - пристрій виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі, що робить його стійким до механічних пошкоджень і простим у догляді. Піч має одну камеру з шамотною плитою, яка підходить для приготування свіжої піци та невеликих закусок.
Піч має ручне управління та окреме керування для верхнього та нижнього нагрівальних елементів, що гарантує точний вибір параметрів в залежності від страви, що готується.
Основні характеристики:
- внутрішній розмір: 410 мм x 370 мм x 90 мм,
- місткість: 1х Ø35мм,
- поверхня для випікання печі для піци виготовлена шамотної плити,
- підсвітка камери,
- ручне керування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Производитель | RM Gastro |
| Количество уровней | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 104200105 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 23,5 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 274 мм |
| Глубина | 536 мм |
| Мощность | 2,0 кВт |
| Призначення печей | Пекарські |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Печі для піци |
| Ширина | 410 мм |
Информация для заказа
- Цена: 46 822 ₴
