RM Gastro Піч для піци E 4

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 104200400
Отправка с 10 июня 202695 380 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Піч для піци E4 - це пристрій, який відмінно підійде як в піцеріях, так і в барах і ресторанах. Нижня частина камери вистелена шамотним каменем, яке відповідає за ідеальне пропікання піци, забезпечуючи правильну циркуляцію повітря під тістом.
Функції верхнього і нижнього нагрівальних елементів з окремим регулюванням дозволяють налаштувати процес випікання під індивідуальні переваги, забезпечуючи ідеальний смак і консистенцію страви.
Виробники RM забезпечили найвищий захист від втрати тепла всередині камери. Піч оснащена регульованим паровідводом, що допомагає уникнути конденсації вологи всередині камери.
Для постійного контролю піч обладнана термометром, що дозволяє зчитувати температуру в камері.
Основні характеристики:
- місткість: 4x піци Ø 330 мм,
- внутрішній розмір: 700 х 700 х 150 мм,
- верхній та нижній нагрів регулюються окремо,
- термометр,
- освітлення камери,
- регульований вихід пари.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Производитель | RM Gastro |
| Количество уровней | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 104200400 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 54,2 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 412 мм |
| Глубина | 835 мм |
| Мощность | 4,8 кВт |
| Призначення печей | Пекарські |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Печі для піци |
| Ширина | 975 мм |
Информация для заказа
- Цена: 95 380 ₴
