RM Gastro Піч для піци B 4

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 104200410
Отправка с 09 июня 202649 674 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Піч для піци B 4 - пристрій виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі, що робить його стійким до механічних пошкоджень і простим у догляді. Піч має одну камеру з вогнетривкого каменю, яка підходить для приготування свіжої піци діаметром 33 см.
Функції верхнього і нижнього нагрівальних елементів з окремим регулюванням дозволяють налаштувати процес випікання під індивідуальні переваги, забезпечуючи ідеальний смак і консистенцію страви.
Піч має ручне управління, що гарантує точний вибір параметрів в залежності від страви, що готується.
Основні характеристики:
- внутрішній розмір: 700 мм x 700 мм x 150 мм,
- місткість: 4х Ø 33мм,
- поверхня для випікання печі для піци виготовлена з вогнетривкого каменю,
- підсвітка камери,
- ручне керування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Производитель | RM Gastro |
| Количество уровней | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 104200410 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 46,7 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 420 мм |
| Глубина | 910 мм |
| Мощность | 4,8 кВт |
| Призначення печей | Пекарські |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Печі для піци |
| Ширина | 955 мм |
Информация для заказа
- Цена: 49 674 ₴
