RM Gastro Піч для піци B 22

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 111060044
Отправка с 09 июня 2026141 046 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Піч для піци B 22 - пристрій виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі, що робить його стійким до механічних пошкоджень і простим у догляді. Піч оснащена двома камерами з роздільним керуванням. У кожному відсіку є верхній і нижній нагрівач.
Піч має ручне управління, що гарантує точний вибір параметрів в залежності від страви, що готується.
Основні характеристики:
- внутрішній розмір: 2х 700 мм x 420 мм x 150 мм,
- місткість: 4х Ø33мм,
- поверхня для випікання печі для піци виготовлена з вогнетривкого каменю,
- підсвітка камери,
- ручне керування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Производитель | RM Gastro |
| Количество уровней | 2 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 111060044 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 73 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 763 мм |
| Глубина | 548 мм |
| Мощность | 8,8 кВт |
| Призначення печей | Пекарські |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Печі для піци |
| Ширина | 950 мм |
Информация для заказа
- Цена: 141 046 ₴
