Пастоварка VT 740 E з шафою для зберігання. Пастоварка дпризначена для професійного приготування пасти у великих обсягах. Це обладнання широко використовується в ресторанах, їдальнях та інших закладах громадського харчування, де потрібно швидко і якісно готувати макаронні вироби.
Прилад виготовлений з нержавіючої сталі і має сталеві нагрівачі. Для забезпечення зручності використання макароноварка оснащена зливним краном, який зливає воду в басейн GN 1/1, який знаходиться в закритій шафі, який дозволяє легко зливати воду з пристрою, не піднімаючи та не нахиляючи його. Пристрій має одну камеру, яка вміщує 23 літри і має розмір 340x306х329 мм. Температуру можна регулювати в діапазоні 30-110°C .
Примітка: Кошики необхідно придбати окремо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | RM Gastro |
| Страна производитель | Чехия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 117330033 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 51,2 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Объем, л | 23 |
| Мощность | 7,5 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Пастоварки |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 175 152 ₴

