RM Gastro Пастоварка VT 07 E/ V

Пастоварка VT 07 E/V — настільний пристрій для приготування пасти. Пастоварка призначена для професійного приготування пасти у великих обсягах. Це обладнання широко використовується в ресторанах, їдальнях та інших закладах громадського харчування, де потрібно швидко і якісно готувати макаронні вироби.
Прилад виготовлений з нержавіючої сталі і має сталеві нагрівачі. Для забезпечення зручності використання макароноварка оснащена зливним краном із захистом , який дозволяє легко зливати воду з пристрою, не піднімаючи та не нахиляючи його. Пристрій має одну камеру, яка вміщує кошики 1x210x235 мм або 3x138x100 мм. Корисний обєм становить 8 літрів. Температуру можна регулювати в діапазоні 30-110°C .
Примітка: Кошики необхідно придбати окремо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | RM Gastro |
| Страна производитель | Чехия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 102600110 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 8,7 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 370 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Мощность | 3,4 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Пастоварки |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 28 326 ₴
