Індукційна плита ВОК SPI 704 ES WOK оснащена конфоркою ВОК для швидкого і ефективного приготування страв у стилі азійської кухні. Плита виготовлена з нержавіючої сталі, що робить її стійкою до механічних пошкоджень і легкою у догляді.
- 1 конфорка діаметром 30 см (1x 5 кВт)
- 6-рівневий контроль температури
- Ефективна система внутрішнього охолодження, що запобігає перегріванню
- Контроль потужності відбувається регулюванням 6-позиційними ручками
Індукційна плита призначена для настільного застосування, що робить її ідеальним варіантом для використання в будь-якій кухні, незалежно від розміру приміщення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 117260963 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 31 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Кількість комфорок | 1 |
| Мощность | 5 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Плити |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 202 433 ₴


Отправка с 10 июня 2026