RM Gastro Гриль роликовий CW6

Роликовий гриль RedFox CW 6 призначений для смаження ковбас і сосисок, забезпечуючи рівномірне прожарювання продуктів. Він оснащений роликами з нержавіючої сталі з капсульованим нагрівальним елементом, які обертаються навколо своєї осі.
Цей роликовий гриль має позиційний перемикач живлення та плавне регулювання температури. Також він оснащений індикатором, який дозволяє оператору відразу дізнатися про стан пристрою - увімкнено/вимкнено, нагріває/не нагріває.
Пристрій для хот-догів є необхідним обладнанням для багатьох барів, закладів швидкого харчування та заправок.
- Роликові трубки: 320 мм
- Кількість роликів: 6 шт
- Ящик для жиру
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RM Gastro |
| Страна производитель | Чехия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101600500 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 9 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Мощность | 1,35 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Грилі |
| Тип грилю | Роликові грилі |
| Ширина | 460 мм |
Информация для заказа
- Цена: 74 571 ₴
