RM Gastro Гриль лавовий GL 60 GS

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 103500210
Отправка с 11 июня 202695 957 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подвійний лавовий гриль GL 60 GS виготовлений з нержавіючої сталі і призначений для смаження на грилі. Готувати їжу можна в двох положеннях з легко регульованим нахилом. Лавові камені, розміщені між пальником і решіткою, гарантують рівномірну віддачу тепла по всій поверхні решітки. Гриль газовий і не потребує електропостачання.
Грилі оснащені електропідпалом. Потужність конфорки плавно регулюється за допомогою регулятора. Для збору надлишків олії гриль обладнано ящиком для збирання олії.
Розмір поверхні: 2 шт по 312x483 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 103500210 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 32,6 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 220 мм |
| Глубина | 540 мм |
| Мощность | 13 кВт |
| Підключення тип | газ |
| Тип | Грилі |
| Тип грилю | Лавові грилі |
| Форма поверхні | Рифлена |
| Ширина | 660 мм |
Информация для заказа
- Цена: 95 957 ₴
