RM Gastro Гриль контактний PD 2020 R

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 101010090
Отправка с 10 июня 202666 188 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Контактний гриль PD 2020 R з рифленою поверхнею використовується для приготування страв на мангалі. Перевагою є те, що страва обсмажується з двох сторін одночасно, що скорочує час приготування. Страви, приготовлені таким чином, виходять соковитими. Пристрій дозволяє готувати цілий спектр страв, таких як шашлик, котлети, стейки, овочі та інше.
Окреме керування для кожної зони нагріву дозволяє вам готувати різні страви з різними температурними налаштуваннями одночасно.
Потужність конфорки плавно регулюється за допомогою регулятора. Контактний гриль має позиційний перемикач живлення та індикатор, який дозволяє оператору відразу дізнатися про стан пристрою - увімкнено/вимкнено, нагріває/не нагріває.
Для збору надлишків олії гриль обладнано ящиком для збирання олії.
Розмір поверхні:
- Нижня: 570x240 мм
- Верхні: 2 шт x 250x220 мм
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Производитель | PD |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101010090 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 30,7 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 182 мм |
| Глубина | 405 мм |
| Мощность | 6 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Грилі |
| Тип грилю | Контактні грилі |
| Форма поверхні | Рифлена |
| Ширина | 614 мм |
- Цена: 66 188 ₴
