RM Gastro Гриль контактний PD 2020 LB

- В наличии
- Код: (Склад 40) 101005090
26 879 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Контактний гриль PD 2020 RB з гладкою поверхнею виготовлений з повністю нержавіючої сталі і призначений для смаження на грилі. Окреме керування для кожної зони нагріву дозволяє вам готувати різні страви з різними температурними налаштуваннями одночасно.
Потужність конфорки плавно регулюється за допомогою регулятора. Контактний гриль має позиційний перемикач живлення та індикатор, який дозволяє оператору відразу дізнатися про стан пристрою - увімкнено/вимкнено, нагріває/не нагріває.
Для збору надлишків олії гриль обладнано ящиком для збирання олії.
Розмір поверхні: 570x240 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Производитель | RM Gastro |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101005090 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 17,1 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 182 мм |
| Глубина | 322 мм |
| Мощность | 2,4 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Грилі |
| Форма поверхні | Гладка |
| Ширина | 592 мм |
Информация для заказа
- Цена: 26 879 ₴
