Rational Підставка UG12 мобільна

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 60.30.926
Отправка с 10 июня 2026102 255 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Rational Підставка UG12 мобільна має 2 висувні полиці та 8 пар напрямних. Бічні стінки та верх закриті. Задня стінка відкрита.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rational |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 60.30.926 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Rational |
| Высота | 672 мм |
| Глубина | 765 мм |
| Ширина | 965 мм |
Информация для заказа
- Цена: 102 255 ₴
