Pizza Group Піч для піци ENTRY 4 MAX

- Под заказ
- Код: (Склад 40) P07EN10083
Отправка с 08 июня 202689 718 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Піч для піци ENTRY 4 MAX - професійна піч, яка забезпечує ідеальні умови для випікання піци. Піч має одну камеру, що робить її ідеальною для одночасного приготування 4 піц діаметром 30-34 см кожна. Аналогова панель управління дозволяє окремо регулювати температуру верхнього і нижнього нагріву печі, підтримуючи рівномірний нагрів на камені, забезпечуючи ідеальний смак і консистенцію страви.
Піч для піци виготовлена з нержавіючої сталі, завдяки чому вона стійка до механічних пошкоджень і легко чиститься. Для зручності використання прилад оснащений скляними дверцятами та внутрішнім підсвічуванням, завдяки чому кухар може легко спостерігати за процесом випікання піци, не відкриваючи дверцята і тим самим не втрачаючи тепло.
Дно камери вистелене вогнетривким камінням, яке відповідає за ідеальне пропікання піци, забезпечуючи правильну циркуляцію повітря під тістом. Більше того, з каменем духовка підтримує постійну середню температуру кожного разу, коли ви відкриваєте та закриваєте дверцята.
Пристрій оснащений зручними ручками для електромеханічного керування та індикаторами, що інформують про нагрів печі.
Основні характеристики:
- Одна пекарна камера
- Піч для 4 піц діаметром 30-34 см
- Верхній та нижній нагрів регулюються окремо
- Внутрішнє освітлення
- Електромеханічне керування
Місткість: 4 x піци ⌀300-340 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Количество уровней | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | P07EN10083 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Pizza Group |
| Вага (нетто) | 66 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 380 мм |
| Глубина | 920 мм |
| Мощность | 5,6 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Печі для піци |
| Ширина | 990 мм |
- Цена: 89 718 ₴
