Професійна піч, яка забезпечує ідеальні умови для випікання смачної піци. Піч має одну камеру, що робить її ідеальною для одночасного приготування 8 піц діаметром 33 см кожна. Функції верхнього і нижнього нагрівальних елементів з окремим регулюванням дозволяють налаштувати процес випікання під індивідуальні переваги, забезпечуючи ідеальний смак і консистенцію страви.
Піч для піци виготовлена з нержавіючої сталі, завдяки чому вона стійка до механічних пошкоджень і легко чиститься. Для зручності використання прилад оснащений скляними дверцятами та внутрішнім підсвічуванням, завдяки чому кухар може легко спостерігати за процесом випікання піци, не відкриваючи дверцята і тим самим не втрачаючи тепло.
Дно камери вистелене шамотним камнем, яке відповідає за ідеальне пропікання піци, забезпечуючи правильну циркуляцію повітря під тістом.
Пристрій оснащений LED дисплеєм з цифровим керуванням та індикаторами, що інформують про нагрів печі.
Особливості печі для піци ES 660-2 DIGITAL:
- Одна пекарна камера.
- Піч для 8 піц діаметром 33 см.
- Верхній та нижній нагрів регулюються окремо.
- Внутрішнє освітлення.
- Таймер.
- Цифрове керування.
- Внутрішня і зовнішня частини з нержавіючої сталі.
Місткість:
- 8 x піци ⌀330 мм.
- 8 x піци ⌀290 мм.
- 10 x піц ⌀260 мм.
- 10 x піци ⌀240 мм.
- 19 x піци ⌀190 мм.
Внутрішні розміри: 2х 680x680x150 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fines |
| Страна производитель | Словения |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 100-122 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fines |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 790 мм |
| Глубина | 840 мм |
| Мощность | 9,6 кВт |
| Тип | Печі для піци |
| Ширина | 960 мм |
- Цена: 399 324 ₴


Отправка с 09 июня 2026