EasyLine Тостер EST-A-3

- Под заказ
- Код: (Склад 40) EST-A-3
Отправка с 10 июня 202625 492 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактний конвеєрний тостер EST-A-3 виготовлений з нержавіючої сталі і ідеально підходить для використання під час фуршетів, шведських столів. Швидкість потоку регулюється плавним регулятором швидкості, забезпечуючи оптимальне приготування ідеальних хрустких тостів для гарячих бутербродів та сендвічів.
Особливості конвеєрного тостеру:
- Термоізольована камера
- 3 режими нагріву (нижній, верхній, нижній і верхній)
- Режим економії
- Регулювання швидкості конвеєра
- Час приготування: від 90 до 340 секунд
- Продуктивність: від 120 до 350 тостів за годину
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EasyLine |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | EST-A-3 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 27 кг |
| Вид | Електромеханічне обладнання |
| Высота | 430 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 2,45 кВт |
| Производительность | 120 шт/год |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Тостери |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 25 492 ₴
