EasyLine Мікрохвильова піч MF/914

- Под заказ
- Код: (Склад 40) MF/914
Отправка с 10 июня 202615 296 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Мікрохвильова піч з ручним керуванням призначена для приготування страв різної складності, розігріву готових страв, а також для їхнього розморожування. Вона виготовлена з нержавіючої сталі, що забезпечує стійкість до механічних пошкоджень і простоту догляду.
Просте ручне управління здійснюється за допомогою електромеханічної панелі, що забезпечує ефективну безперебійну роботу пристрою. Мікрохвильовка оснащена таймером на 35 хвилин та вбудованим підсвічуванням. Усередині освітленої камери знаходиться скляна пластина діаметром 300 мм, яка обертається.
Професійна піч має 8 варіантів налаштувань, функцію розморожування та гриль. Вона призначена як для професійного використання, так і для домашнього приготування їжі.
5 рівнів потужності в мікрохвильовому режимі:
- 3 рівні у комбінованому режимі
- 1 рівень у режимі грилю
- Функція "Defrost" (розморожування)
Основні характеристики мікрохвильовки:
- Об`єм: 25 л
- Цифрове керування
- Виконана з нержавіючої сталі
- Режим гриль
- Функція розморожування
- Таймер до 35 хв
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MF/914 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 16 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Картинки | 6944825 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Объем, л | 25 |
| Мощность | 1,45 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Мікрохвильові печі |
| Ширина | 330 мм |
- Цена: 15 296 ₴
