EasyLine Гриль контактний EG-02

- Под заказ
- Код: (Склад 40) EG-02
Отправка с 10 июня 202616 571 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Електричний контактний гриль призначений для приготування та розігріву мяса, риби, курки, овочів, бутербродів та інших продуктів. Завдяки рівномірному нагріванню та одночасному впливу двох робочих поверхонь досягається ідеальна якість прожарювання та швидкість приготування. Корпус виготовлений із нержавіючої сталі. Гриль виготовлений з чавунних пластин для оптимальної теплопередачі.
Вбудований світловий індикатор показує готовність пристрою до роботи та його стан (увімкнено/вимкнено). Регульований термостат дозволяє налаштовувати температуру від 50 до 300 °C, забезпечуючи точний контроль нагріву.
Рекомендується до застосування у фаст-фуд закладах, кафе, їдальнях та інших підприємствах громадського харчування та торгівлі.
Основні характеристики:/p>
- Поверхня з чавуну
- Поверхня - рифлена
- Термостат
- Верхня панель самовирівнююча
- Контрольна лампа нагріву
Розмір поверхні: 340x230 мм
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Производитель | EasyLine |
| Тип прибора | Электрический контактный гриль |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | EG-02 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 19 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 210 мм |
| Глубина | 305 мм |
| Мощность | 2,2 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Грилі |
| Тип грилю | Контактні грилі |
| Форма поверхні | Рифлена |
| Ширина | 410 мм |
- Цена: 16 571 ₴
