EasyLine Вафельниця WM/1

Вафельниця EasyLine WM/1, призначена для випічки вафель. Нагрівання поверхонь здійснюється одночасно зверху і знизу, забезпечуючи рівномірне пропікання.
- Корпус з нержавіючої сталі
- Протипригарне покриття
- Таймер 0-5 хв
Розміри вафлі: Ø185 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EasyLine |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | WM1 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 6 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 255 мм |
| Глубина | 435 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 1 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Вафельниці |
| Ширина | 255 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип прибора | Вафельница |
Информация для заказа
- Цена: 8 667 ₴
