Bartscher Фритюр Professional 162900

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 162900
Отправка с 09 июня 202647 402 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Фритюр Professional - сучасна та функціональна, настільна електрична фритюрниця - ідеальне обладнання для професійного використання у ресторанах, кафе, барах та фаст-фуд закладах. Фритюр забезпечує ефективне готування різноманітних страв, включаючи картоплю фрі, чебуреки, різноманітні види риби та морепродуктів, солодкі страви, овочі у клярі та паніруванні та багато іншого.
Фритюрниця має холодну зону, завдяки якій залишки смажених продуктів, що впали на дно, не пригорають і тим самим не псують смак готової страви. Зливний кран дозволяє легко замінити старе масло на нове.
Швидкий нагрів олії дозволяє миттєво розпочати приготування, забезпечуючи швидкі та високоякісні результати. Легке та просте обслуговування фритюрниці спростить робочий процес, дозволяючи шеф-кухарям та персоналу ефективно використовувати обладнання.
Особливості Фритюр Professional:
- Холодна зона.
- Запобіжний термостат.
- Кран зливу.
- Об’єм ємності: 10 л.
Розміри корзини: 300x240x120 мм
В комплекті з кришкою з нержавіючої сталі
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 162900 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 11,5 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 375 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Материал | Хромнікелва сталь |
| Объем, л | 10 |
| Мощность | 8,1 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Фритюри |
| Ширина | 390 мм |
- Цена: 47 402 ₴
