Bartscher Фритюр PETIT

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 165103
Отправка с 09 июня 20264 163 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Фритюр IMBISS I - сучасна та функціональна, настільна електрична фритюрниця - ідеальне обладнання для професійного використання у ресторанах, кафе, барах та фаст-фуд закладах. Невеликі розміри дозволяють зручно розмістити фритюрницю навіть на невеликій площі. Фритюр забезпечує ефективне готування різноманітних страв, включаючи картоплю фрі, різноманітні види риби та морепродуктів та багато іншого.
Швидкий нагрів олії дозволяє миттєво розпочати приготування, забезпечуючи швидкі та високоякісні результати. Світловий індикатор інформує про роботу приладу, а запобіжний термостат забезпечує комфортну роботу. Ергономічна ручка дозволяє зручно регулювати температуру. Знімний нагрівач дозволяє ретельно очищати пристрій.
Особливості Фритюр IMBISS I:
- Запобіжний термостат.
- Об’єм ємності: 3 л.
Розміри корзини: 145x240x80 мм
В комплекті з кришкою з нержавіючої сталі
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 165103 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 2,5 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 240 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Объем, л | 3 |
| Мощность | 2,0 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Фритюри |
| Ширина | 210 мм |
- Цена: 4 163 ₴
