Bartscher Фритюр IMBISS PRO

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 162500
Отправка с 09 июня 202637 170 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Фритюр IMBISS PRO - сучасна та функціональна, настільна електрична фритюрниця - ідеальне обладнання для професійного використання у ресторанах, кафе, барах та фаст-фуд закладах. Фритюр забезпечує ефективне готування різноманітних страв, включаючи картоплю фрі, чебуреки, різноманітні види риби та морепродуктів, солодкі страви, овочі у клярі та паніруванні та багато іншого.
Фритюрниця має холодну зону, завдяки якій залишки смажених продуктів, що впали на дно, не пригорають і тим самим не псують смак готової страви. Зливний кран дозволяє легко замінити старе масло на нове.
Швидкий нагрів олії дозволяє миттєво розпочати приготування, забезпечуючи швидкі та високоякісні результати. Легке та просте обслуговування фритюрниці спростить робочий процес, дозволяючи шеф-кухарям та персоналу ефективно використовувати обладнання.
Особливості Фритюр IMBISS PRO:
- Заокруглені кути.
- Холодна зона.
- Запобіжний термостат.
- Кран зливу.
- Об’єм ємності: 9,7 л.
Розміри корзини: 250x275x140 мм
В комплекті з кришкою з нержавіючої сталі
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 162500 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 12,7 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 380 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Материал | Хромнікелва сталь |
| Объем, л | 9,7 |
| Мощность | 8,1 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Фритюри |
| Ширина | 410 мм |
- Цена: 37 170 ₴
