Bartscher Фритюр IMBISS I

- Под заказ
- Код: (Склад 40) A150307
Отправка с 09 июня 202622 543 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Фритюр IMBISS I
Фритюр IMBISS I - сучасна та функціональна, настільна електрична фритюрниця - ідеальне обладнання для професійного використання у ресторанах, кафе, барах та фаст-фуд закладах. Завдяки компактному дизайну та високій продуктивності, фритюр забезпечує ефективне готування різноманітних страв, включаючи картоплю фрі, чебуреки, різноманітні види риби та морепродуктів, солодкі страви, овочі у клярі та паніруванні та багато іншого.
Швидкий нагрів олії дозволяє миттєво розпочати приготування, забезпечуючи швидкі та високоякісні результати. Легке та просте обслуговування фритюрниці спростить робочий процес, дозволяючи шеф-кухарям та персоналу ефективно використовувати обладнання.
Особливості Фритюр IMBISS I:
- Заокруглені кути.
- Підходить для фритюрної олії та твердого жиру.
- Запобіжний термостат.
- Кран зливу.
- Об’єм ємності: 8 л.
Розміри корзини: 195x230x195 мм
В комплекті з кришкою з нержавіючої сталі
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A150307 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 9,7 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 410 мм |
| Глубина | 630 мм |
| Объем, л | 8 |
| Мощность | 3.25 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Фритюри |
| Ширина | 290 мм |
- Цена: 22 543 ₴
