Bartscher Тостер конвеєрний Mini 100211

Компактний конвеєрний тостер Mini виготовлений з нержавіючої сталі і ідеально підходить для використання під час фуршетів, шведських столів та інших заходів. Він забезпечує швидке і ефективне приготування ідеально хрустких тостів для гарячих бутербродів та сендвічів.
Основні характеристики:
- Функція верхнього/нижнього нагріву для тостів
- Функція верхнього нагріву для булочок
- Регулювання швидкості конвеєра
- Кількість швидкостей: 7
- Продуктивність: 75 тостів/год
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет корпуса | Другой |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 100211 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 13,5 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 390 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 1,34 кВт |
| Производительность | 75 шт/год |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Тостери |
| Ширина | 285 мм |
Информация для заказа
- Цена: 34 973 ₴
