Bartscher Тостер конвеєрний A100205

- Под заказ
- Код: (Склад 40) A100205
Отправка с 09 июня 202645 378 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактний конвеєрний тостер виготовлений з нержавіючої сталі і ідеально підходить для використання під час фуршетів, шведських столів та інших заходів. Він забезпечує швидке і ефективне приготування ідеально хрустких тостів для гарячих бутербродів та сендвічів.
Основні характеристики:
- Функція верхнього/нижнього нагріву для тостів
- Функція верхнього нагріву для булочок
- Регулювання швидкості конвеєра
- Кількість швидкостей: 7
- Продуктивність: 150 тостів/год
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет корпуса | Другой |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A100205 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 16,2 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 390 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 2,24 кВт |
| Производительность | 150 шт/год |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Тостери |
| Ширина | 370 мм |
Информация для заказа
- Цена: 45 378 ₴
