Bartscher Тостер кварцевий однорівневий A151300

- В наличии
- Код: (Склад 40) A151300
14 452 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кварцевий однорівневий тостер є незамінним пристроєм для смаження та розігріву хліба, піци, гамбургерів та інших продуктів у вашій їдальні чи на фуршеті. Цей пристрій рекомендований для невеликих закладів громадського харчування, автозаправок і магазинів.
Основні характеристики:
- Кварцове випромінювання для ефективного підсмажування хліба
- Таймер до 15 хвилин для точного контролю часу приготування
- Прилад має 1 решітку гриль
Розмір внутрішньої поверхні: 355x240 мм
У комплекті щипці для зручності використання
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Bartscher |
| Цвет корпуса | Другой |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A151300 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 7,8 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 285 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Количество уровней | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 1,7 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Тостери |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 14 452 ₴
