Bartscher Тостер кварцевий дворівненвий A151600

- Под заказ
- Код: (Склад 40) A151600
Отправка с 10 июня 202617 920 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кварцевий дворівневий тостер є незамінним пристроєм для смаження та розігріву хліба, піци, гамбургерів та інших продуктів для вашої їдальні чи фуршету. Цей прилад рекомендований для невеликих закладів громадського харчування, автозаправок і магазинів.
Основні характеристики:
- Кварцове випромінювання для ефективного підсмажування хліба
- Таймер до 15 хвилин для точного контролю часу приготування
- Прилад має 2 решітки гриль
Внутрішня поверхня: 355x240 мм
У комплекті щипці для зручного використання
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Bartscher |
| Цвет корпуса | Другой |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A151600 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 10,3 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 405 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Количество уровней | 2 |
| Мощность | 3 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Тостери |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 17 920 ₴
