Bartscher Термоконтейнер 20л 100080

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 100080
Отправка с 10 июня 202620 349 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Термоконтейнер Bartscher 20 л, призначений для безпечного транспортування холодних та гарячих страв. Застосовується для виїзної торгівлі, для організації фуршетів на відкритому повітрі і в місцях де немає можливості використовувати електроенергію.
- Виконаний з хромонікелевої сталі 18/10
- Подвійні стінки для кращої ізоляції
- Втрата температури приблизно 6°C/год
- Кришка з 4 защіпками
- Силіконовий ущільнювач
- Бокова ручка для перекидання
- Ручка для переноски
- Вентиляційний клапан
- Можливо штабелювати
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 100080 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 6,6 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 345 мм |
| Глубина | 343 мм |
| Материал | Хромнікелва сталь |
| Объем, л | 20 |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 343 мм |
Информация для заказа
- Цена: 20 349 ₴
