Bartscher Тепловий міст IHR800

Щоб страви, подані на фуршеті, довго залишалися свіжими і належної температури, необхідно використовувати лампи для підігріву страв. Тепловий міст забезпечить гостей гарячими стравами в будь-який час.
Тепловий міст для підігріву страв Bartscher IHR800 призначений для розігріву готових страв або підтримання їх в теплому стані. Цей практичний прилад повинен бути в кожному ресторані або готелі. Обігрів за допомогою інфрачервоного обігрівача є дуже ефективним і абсолютно безпечним для їжі.
Підігрівач підходить як для кріплення на ніжки, так і для підвішування на ланцюжок.
Ніжки і ланцюжок в комплект не входять.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 114002 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 3,31 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 65 мм |
| Глубина | 225 мм |
| Мощность | 800 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Підігріви |
| Ширина | 920 мм |
Информация для заказа
- Цена: 17 920 ₴
