Bartscher Тепловий міст IHR1730

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 114006
Отправка с 11 июня 202626 880 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Щоб страви, подані на фуршеті, довго залишалися свіжими і належної температури, необхідно використовувати лампи для підігріву страв. Тепловий міст забезпечить гостей гарячими стравами в будь-який час.
Тепловий міст для підігріву страв Bartscher IHR1730 призначений для розігріву готових страв або підтримання їх у теплому стані. Тепловий міст - практичний прилад, який повинен бути в кожному ресторані при готелі. Обігрів за допомогою ІЧ обігрівача дуже ефективний і абсолютно безпечний для їжі.
Цей підігрівач підходить як для кріплення на ніжки, так і для підвішування на ланцюжку, що робить його універсальним у використанні.
Ніжки і ланцюжок в комплект не входять.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 114006 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 5,58 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 65 мм |
| Глубина | 225 мм |
| Мощность | 1,73кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Підігріви |
| Ширина | 1830 мм |
Информация для заказа
- Цена: 26 880 ₴
