Bartscher Тепловий міст IHR1100

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 114004
Отправка с 10 июня 202623 412 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Щоб забезпечити довгу свіжість та належну температуру страв на фуршеті, використання теплового моста є надзвичайно важливим. Він гарантує, що гості завжди матимуть можливість насолодитися гарячими стравами у будь-який час.
Тепловий міст Bartscher IHR1100 призначений для розігріву готових страв або підтримання їх у теплому стані. Цей практичний прилад є невідємною частиною будь-якого ресторану чи готелю. Обігрів за допомогою інфрачервоного обігрівача є ефективним і абсолютно безпечним для їжі.
Підігрівач можна кріпити як на ніжки, так і підвішувати на ланцюжок, що робить його дуже універсальним у використанні.
Ніжки і ланцюжок не входять до комплекту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 114004 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 4,32 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 65 мм |
| Глубина | 225 мм |
| Мощность | 1,25 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Підігріви |
| Ширина | 1370 мм |
Информация для заказа
- Цена: 23 412 ₴
