Bartscher Теплова шафа 103063

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 103063
Отправка с 09 июня 202632 371 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Підігріваюча шафа для посуду Bartscher - це пристрій, призначений для ресторанів, де страви подають на теплих тарілках, щоб температура страв була оптимальною максимально довго.
Теплова шафа дозволяє одночасно нагрівати приблизно 55-60 тарілок з максимальним діаметром 320 мм.
Прилад має ручне управління за допомогою ручки. Температуру можна регулювати від 30°C до 85°C. Можливість регулювання температурного діапазону гарантує, що температура тарілок завжди буде відповідна залежно від поданих страв. Регулювання температури - термостатичне.
Для виготовлення теплової шафи дизайнери торгової марки Bartscher використали нержавіючу сталь найвищої якості, завдяки чому прилад стійкий до механічних пошкоджень і простий у догляді.
Для безпеки користувачів прилад оснащений світловим індикатором, що інформує про процес нагріву.
Висота полиць регулюється.
Кількість полиць - 1.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 103063 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 32,2 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 855 мм |
| Глубина | 490 мм |
| Мощность | 750 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Підігріви |
| Ширина | 450 мм |
| Основные | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
- Цена: 32 371 ₴
