Bartscher Теплова поверхня WP250

Теплова поверхня WP250 Bartscher - це дуже зручний і практичний пристрій для підігріву страв та збереження температури страв.
Підігрівач для страв виготовлений з нержавіючої сталі, забезпечує високу стійкість до механічних пошкоджень і його легко підтримувати в чистоті. Крім того, цей матеріал відмінно розподіляє і віддає тепло.
Поверхня нагріву підігрівача розмірами 500х375 мм дозволяє нагрівати кілька тарілок одночасно. Термостатичне регулювання температури в діапазоні 35 - 95°C дозволяє регулювати потужність нагріву відповідно до ваших потреб. Про роботу приладу повідомляє світловий індикатор безпеки.
Підігрівач страв Bartscher ідеально підходить для використання як в професійному громадському харчуванні, так і вдома.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Bartscher |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 114360 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 5,4 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 64 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Мощность | 250 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Підігріви |
| Ширина | 500 мм |
| Основные | |
| Количество уровней | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 10 694 ₴
