Bartscher Супова станція 2x4 л 2200 E

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 500840
Отправка с 09 июня 202614 162 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрична супниця з двома ємностями обємом по 4 літри є незамінним обладнанням для будь-якого готелю та закладу громадського харчування. Вона ідеально підходить для організації різноманітних свят і заходів.
Супниця виготовлена з хромонікелевої сталі та міцного пластику, що гарантує найвищу довговічність. Тепло розподіляється рівномірно, а матеріали мають високу стійкість до механічних пошкоджень і легко підтримуються в чистоті.
Світловий індикатор інформує про роботу приладу, а отже, попереджає про ризик отримання опіків. Крім того, ергономічні ручки дозволяють безпечно переносити грілку з гарячим вмістом. Знімні кришки з ручкою і отвором для ополоника забезпечують просту, зручну і безпечну експлуатацію супниці.
В комплекті:
- підставка, що підтримує кришку,
- 2 ополоники.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 500840 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 7 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 460 мм |
| Глубина | 357 мм |
| Материал | Хромнікелва сталь |
| Объем, л | 8 |
| Мощность | 2,2 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 636 мм |
Информация для заказа
- Цена: 14 162 ₴
