Bartscher Супниця Economic 9 л

Електросупниця Economic Bartscher - незамінний прилад для підігріву і підтримки температури супів і соусів. Терморегулятор, встановлений в приладі, дозволяє вибрати відповідну температуру в залежності від потреб страви, що подається. Електросупниця ідеально підходить для ресторанів, фуршетів, барів і заходів, які проводяться на відкритому повітрі.
Зовнішня частина супниці Bartscher виготовлена з чорної лакованої сталі, а знімна чаша виготовлена з нержавіючої сталі, завдяки чому прилад гігієнічний і відповідає всім стандартам закладів громадського харчування.
9-літрова супниця дозволяє підтримувати задану температуру завдяки точному термостату. Діапазон температур від 48°C до 94°C.
В комплекті: 8 магнітних табличок з назвами супів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 100061 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 3,9 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 370 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Объем, л | 9 |
| Мощность | 400 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 360 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 227 ₴
