Bartscher Супниця De Luxe 9 л

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 100058
Отправка с 10 июня 202610 115 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Електрична супниця Bartscher De Luxe обємом 9 літрів - пристрій, призначений для бістро-барів, ресторанів при готелях, а також кейтерингових компаній. Пристрій дозволяє підігрівати перші страви та підтримувати потрібну температуру супів або соусів.
Управління приладом здійснюється за допомогою ручної ручки, що дозволяє встановити температуру в діапазоні від 30°C до 95°C.
Корпус супниці виготовлений з нержавіючої сталі, що робить її стійкою до механічних пошкоджень і легкою у чистоті. Крім того, чаша супниці також виготовлена з нержавіючої сталі для підтримки гігієни та безпеки страв, що подаються. Внутрішню ємність можна зняти для ретельного очищення.
Для забезпечення безпеки користувачів електросупниця оснащена контрольною лампочкою, яка інформує про процес нагріву.
В комплекті з електросупницею йдуть 8 магнітних табличок з назвами супів, що сприяє легкій ідентифікації супів для гостей або обслуговуючого персоналу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 100058 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 4,5 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 360 мм |
| Глубина | 345 мм |
| Объем, л | 9 |
| Мощность | 400 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 345 мм |
- Цена: 10 115 ₴
