Bartscher Супниця 10 л 100048

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 100048
Отправка с 10 июня 20266 360 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Електрична супниця Bartscher обємом 10 літрів - це пристрій, призначений для бістро-барів, ресторанів при готелях, а також кейтерингових компаній. Пристрій дозволяє підігрівати перші страви та підтримувати потрібну температуру супів або соусів.
Управління приладом здійснюється за допомогою ручної ручки, яка дозволяє встановити температуру в діапазоні 57°C-84°C.
Корпус супниці виготовлений з пластику, стійкого до механічних пошкоджень і легкого в чистоті. Крім того, для підтримки гігієни та безпеки страв, що подаються, чаша супниці виготовлена з нержавіючої сталі. Внутрішню ємність можна зняти для ретельного очищення.
Супниця Bartscher оснащена кришкою з полікарбонату з отвором для ополонника.
Для безпеки користувачів електросупниця оснащена контрольною лампочкою, яка інформує про процес нагріву.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 100048 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 3 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 380 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Материал | Пластик |
| Объем, л | 10 |
| Мощность | 450 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 330 мм |
- Цена: 6 360 ₴
