Bartscher Стержневий тостер для хот-догів T4 A120409

- Под заказ
- Код: (Склад 40) A120409
Отправка с 10 июня 202611 850 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Апарат для приготування хот-догів T4 – професійне рішення, призначене для швидкого та смачного приготування хот-догів, а саме булочок. Тостер для хот-догів ідеально підходить для невеликих барів, закладів громадського харчування, супермаркетів і автозаправних станцій, де швидкість та якість готових страв важливі.
Діапазон температур до 80°C гарантує ідеально теплі булочки та завжди свіжі хот-доги. Світловий індикатор інформує про роботу приладу, що сприяє підвищенню безпеки працівників, які обслуговують обігрівач.
Основні характеристики:
- Контрольна лампа
- Вимикач
- Кількість стержнів: 4
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A120409 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 2,75 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 310 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Мощность | 190 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Підігріви |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 850 ₴
