Bartscher Пристрій для приготування хот-догів A120408

- Под заказ
- Код: (Склад №40) A120408
Отправка с 04 июня 202626 317 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Апарат для приготування хот-догів - для підігрівання булочок з контейнером для сосисок, є ідеальним пристроєм для барів швидкого харчування, невеликих придорожніх закладів харчування та заправок.
Діапазон температур від 40 до 100°C гарантує, що хот-доги завжди будуть свіжими та ідеально теплими, готовими до подачі.
Наявність запобіжного термостата в апараті забезпечує не лише зручність в експлуатації, але й додатковий рівень безпеки.
Основні характеристики:
- Контрольна лампа
- Скляна колба діаметром 200 мм, та висотою 240 мм
- Резервуар для води 1,25 л
- Вимикач
- Запобіжний термостат
- Плавне регулювання температури
- Кількість стержнів: 4
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A120408 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 7,63 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 390 мм |
| Глубина | 285 мм |
| Мощность | 960 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Підігріви |
| Ширина | 500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 26 317 ₴
