Bartscher Пристрій для приготування хот-догів A120406

- Под заказ
- Код: (Склад №40) A120406
Отправка с 04 июня 202619 665 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Апарат для приготування хот-догів – професійне рішення, призначене для швидкого та смачного приготування хот-догів, а саме сосисок для хот-догів. Він ідеально підходить для невеликих барів, закладів громадського харчування, супермаркетів і автозаправних станцій, де швидкість та якість готових страв важливі.
Завдяки діапазону температур від 30 до 100°C, Апарат для приготування хот-догів дозволяє регулювати інтенсивність нагріву відповідно до інтенсивності руху в приміщенні та попиту на теплі хот-доги. Це забезпечує ефективність використання та економію енергії.
Світловий індикатор інформує про роботу приладу, що підвищує безпеку працівників, які обслуговують пристрій. Прилад також оснащений запобіжним термостатом, що додає додатковий рівень безпеки та захисту від перегріву.
Основні характеристики:
- Скляна колба діаметром 200 мм, та висотою 240 мм
- Резервуар для води 1,25 л
- Вимикач
- Запобіжний термостат
- Плавне регулювання температури
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A120406 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 5,2 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 355 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Мощность | 800 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Підігріви |
| Ширина | 280 мм |
- Цена: 19 665 ₴
