Bartscher Поверхня для смаження GDP 650E-GR

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 370036
Отправка с 09 июня 202663 297 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Електрична поверхня для смаження GDP 650E з двома зонами нагріву - надійний і універсальний пристрій для смаження, який забезпечує точний контроль температури та легке керування. Підходить для смаження риби, мяса та овочів на кухнях ресторанів, кафе, їдальнях та інших великих закладах громадського харчування.
Захист від бризок, лоток для збору жиру та скребок для чищення дозволяють підтримувати поверхню для смаження і робоче місце в ідеальній чистоті. Пристрій використовує світловий індикатор, що вказує на готовність і чи пристрій увімкнено/вимкнено. Завдяки вбудованому запобіжному термостату поверхня для смаження захищена від перегріву, а температура під час роботи залишається постійною.
Дві зони нагріву поверхні для смаження можна регулювати окремо для ідеального розподілу тепла. Поверхня оснащена комбінованими зонами нагріву - рифлена та гладка. Рифлена поверхня нагріву надає обробленим продуктам ефект страв, приготованих на вугіллі.
Основні характеристики:
- Робоча поверхня: сталь
- 2 зони нагріву з роздільним керуванням
- Поверхня: рифлена
- Термостат
- Захист від перегріву
- Контрольна лампа нагріву
- 4 регульовані по висоті пластикові ніжки
- Ємність для збору жиру
Розмір поверхні: 650x480 мм
У комплект входить скребок для чищення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 370036 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 40 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 310 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Материал | Хромнікелва сталь 18/10 |
| Мощность | 6 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Форма поверхні | Змішана |
| Ширина | 660 мм |
- Цена: 63 297 ₴
