Bartscher Поверхня для смаження GDP 320G

- Под заказ
- Код: (Склад 40) A3700331
Отправка с 09 июня 202650 292 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Газова поверхня для смаження GDP 320G - це надійний і універсальний пристрій для смаження, який забезпечує точний контроль температури та легке керування. Підходить для смаження риби, мяса та овочів на кухнях ресторанів, кафе, їдальнях та інших великих закладах громадського харчування.
Захист від бризок, лоток для збору жиру та скребок для чищення дозволяють підтримувати поверхню для смаження і робоче місце в ідеальній чистоті. Пристрій використовує світловий індикатор, що вказує на готовність і чи пристрій увімкнено/вимкнено. Завдяки вбудованому запобіжному термостату поверхня для смаження захищена від перегріву, а температура під час роботи залишається постійною. Поверхня для смаження нагрівається до температури від 50°C до 270°C.
Чотири пластикові ніжки регулюються по висоті. Поверхня гриля має гладку рифлену поверхню для смаження, що легко очищається.
Основні характеристики:
- Робоча поверхня: сталь
- Поверхня: рифлена
- Термостат
- Захист від перегріву
- Контрольна лампа нагріву
- 4 регульовані по висоті пластикові ніжки
- Ємність для збору жиру
Розмір поверхні: 320x480 мм
У комплект входить скребок для чищення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Bartscher |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A3700331 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 24 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 310 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Материал | Хромнікелва сталь 18/10 |
| Мощность | 4 кВт |
| Підключення тип | газ |
| Тип | Поверхні для смаження |
| Форма поверхні | Гладка |
| Ширина | 325 мм |
- Цена: 50 292 ₴
