Bartscher Плита електрична 1K2000

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 105321
Отправка с 09 июня 202667 632 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Плита електрична 1K2000 - незамінний пристрій як в невеликому ресторані, так і на домашній кухні. Корпус з нержавіючої сталі забезпечує легке очищення та стійкість до механічних пошкоджень, таких як подряпини, відколи та вмятини.
Зручне 6-ступінчасте регулювання температури за допомогою ергономічної ручки забезпечує легке та комфортне управління електричною плитою. Також, світловий індикатор інформує про роботу плити, дозволяючи з легкістю контролювати її функціональність.
Основні характеристики:
- 1 конфорка (Ø 220 мм)
- 6 рівнів потужності
- Захист від перегріву
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Производитель | Bartscher |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 105321 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 7,35 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 185 мм |
| Глубина | 365 мм |
| Кількість комфорок | 1 |
| Мощность | 2,0 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Плити |
| Ширина | 375 мм |
Информация для заказа
- Цена: 67 632 ₴
