Bartscher Плита електрична 1K1500

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 150320
Отправка с 10 июня 20263 353 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Плита електрична 1K1500 - незамінний пристрій як в невеликому ресторані, так і на домашній кухні. Корпус з нержавіючої сталі забезпечує легке очищення та стійкість до механічних пошкоджень, таких як подряпини, відколи та вмятини.
Плита електрична оснащена однією ручкою, яка дозволяє плавно встановлювати бажану потужність нагріву. Завдяки цьому пристрій простий в експлуатації, а безступінчасте регулювання дозволяє точно контролювати процес приготування. Також, світловий індикатор інформує про роботу плити, дозволяючи з легкістю контролювати її функціональність.
Основні характеристики:
- 1 конфорка (Ø 185 мм)
- Плавне регулювання температури
- Захист від перегріву
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Производитель | Bartscher |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 150320 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 2,1 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 85 мм |
| Глубина | 245 мм |
| Кількість комфорок | 1 |
| Мощность | 1,5 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Плити |
| Ширина | 305 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 353 ₴
