Bartscher Піч низькотемпературного приготування

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 120792
Отправка с 10 июня 2026126 017 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Низькотемпературна піч використовується для приготування їжі при низьких температурах, що дозволяє зберігати більше поживних речовин і смакових властивостей продуктів. Делікатне приготування страв за допомогою рівномірного нагрівання з усіх боків робить цю піч важливим інструментом для гастрономічного використання.
Функції низькотемпературної печі Bartscher 120792:
- HOLD (функція точного підтримання тепла) підтримка страв в теплому вигляді при заданій температурі.
- COOK (функція низькотемпературного приготування) приготування при температурі до 110°С.
Переваги низькотемпературної печі Bartscher 120792:
- Плавне регулювання температури.
- Термощуп.
- Світлові індикатори інформують про режим роботи пристрою.
- 3 пари знімних напрямних.
- Округла камера забезпечує легке очищення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Производитель | Bartscher |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 120792 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 27,3 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 415 мм |
| Глубина | 715 мм |
| Мощность | 1,2 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Розмір деко, мм | GN 1/1 |
| Тип | Приготування при низьких температурах |
| Ширина | 505 мм |
| Основные | |
| Количество уровней | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 126 017 ₴
