Bartscher Марміт перших страв Hotpot 4x3.5 л

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 608035
Отправка с 07 июня 202643 645 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний марміт для перших страв Hotpot з 4-ма ємностями обємом по 3,5 л - незамінний прилад в кожному ресторані, де обслуговується фуршет. Працює за принципом парової лазні - вода нагрівається теном і при нагріванні утворюється пара, який підігріває вміст гастроємності.
Виготовлений з нержавіючої сталі, він гарантує довговічність, стійкість до механічних пошкоджень, легкість чищення та безпечність харчових продуктів.
Діапазон температур від 35 до 95°C, є можливість регулювання потужності нагріву відповідно до ваших потреб. Окреме управління температурою ємностей дозволяє готувати чотири страви при різних температурах одночасно.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 608035 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 10,7 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 320 мм |
| Глубина | 415 мм |
| Объем, л | 14 |
| Мощность | 600 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 415 мм |
Информация для заказа
- Цена: 43 645 ₴
