Bartscher Марміт пересувний ТВ3110

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 200255
Отправка с 07 июня 2026104 629 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пересувний марміт Bartscher ТВ3110 є дуже корисним пристроєм для організації різноманітних заходів та прийомів, тому він не повинен бути відсутнім у жодному фуршеті чи кейтеринговій компанії. Виготовлений з нержавіючої сталі, він гарантує стійкість до механічних пошкоджень, легкість чищення та безпечність харчових продуктів.
Основні характеристики:
- Ємність камери: 3xGN 1/1 глибиною 200 мм з подвійними стінками, що забезпечують тривале збереження тепла.
- Тип обігріву: Сухий обігрів.
- Температурний діапазон: 30 - 90°C з окремим регулюванням зон нагріву.
- Мобільність: 4 поворотні колеса, 2 з яких можна зафіксувати, що забезпечує простоту у використанні.
- Оснащення: Довгий 3-метровий кабель, який дає широкий вибір можливостей для підключення марміта.
Пристрій для самостійного монтажу. Гастроємності в комплект не входять.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 200255 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 41 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 855 мм |
| Глубина | 1200 мм |
| Мощность | 2,0 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Розмір деко, мм | GN 1/1 |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 650 мм |
Информация для заказа
- Цена: 104 629 ₴
